Marina Beley - Свадебное агентство смелых идей

--------------
(099) 644 83 79
Наши контакты
Организация и координация свадеб г. Полтава

Отзывы

Юлія та Святослав

Ми дуже вдячні Вам, і раді, що саме Ви організували наше весілля і зробили його таким чарівним і неповторним! Ми щасливі, що підготовку цього особливого для нас деня ми довірили ваме Вам! Ви дійсно по праву можете називатися Кращим Весільним Агентством!

Паша и Юля

 Одного весняного дня ми звернулися в весільну агенцію Марини Белей, зателефонували та домовилися про зустріч. Спочатку мій чоловік сумнівався та говорив, що все це не потрібно і ми зможемо повністю самі все зробити. Так воно і є, але  перед весіллям хотілося поменше нервувати, а в день весілля так хотілося просто насолоджуватися кожною секундою і про ніякі організаційні моменти навіть і не думати. Після першої ж бесіди з Мариною ми прийшли додому і я зрозуміла на всі 100%, що особисто мені потрібна її допомога, а мій чоловік мене підтримав у цьому рішенні. І хочеться сказати, що після того ми жодного разу не пошкодували, що Маріша нам допомогла.

Ця красива, творча та просто класна дівчина володіє високим професіоналізмом, і найголовне те, що вона навіює спокій і я, як наречена, взагалі не нервувалася ні за що, бо я знала, що все буде на вищому рівні. Маринка нас познайомила зі своєю командою, які для нас стали просто найкращими. Це такі люди, як Сергій Решетилов, Лєна Звягольська, Саша Сахарок та Давид Бобров, Юра Йопа, Ніка Мельник, Олічка Кисла, Ксюша та Катя координатори. Це просто чудова команда, всі працювали дуже дружньо між собою та розуміли один одного з напівслова. Чим ближче до весілля надходив час, тим більше ми починали розуміти, що Маринка стала для нас не просто нашим організатором, а також другом, адже багато чого ми змогли їй довірити. В день весілля з самого ранку до пізнього вечора Маринка та її команда були разом з нами, ми отримали величезну кількість позитивних емоцій від цих людей, а також лише гарні враження. Хочемо сказати тим, хто ще і до цих пір не вірить в те, що все це можливо. Це дійсно так!

Не бійтеся довіритися такій прекрасній людині, як Марина Белей, вона дійсно допоможе вам зробити ваш день незабутнім! 

 

З великою повагою та любов"ю,

Паша та Юля (весілля 09.08.2015.)

Игорь

Заказывали в  этом агентстве авто для свадьбы. Два крайслера, белый и черный. Машины были поданы во время, чистые, украшенныя. Все, как договаривались. Рекомендую.

Антон и Ярослава

 Огромное спасибо Маринке, нашему свадебному организатору и координатору. Она порадовала не только интересными идеями, но и показала себя, как профессиональный распорядитель  всего торжества. Сначала мы сомневались стоит ли тратить деньги на, как кажется на первый момент, «ни на что». Но после первой беседы с Мариной мы поняли, что нам без нее не обойтись. Сколько деталей было продумано, сколько идей перебрано... Каждой невесте хочется, чтобы ее свадьба была идеальной, запоминающейся не только молодым и родственникам, но и всем гостям. С сегодняшним количеством предложений в этой сфере очень легко затеряться и только профессионал, работающий с многими людьми может предложить уже проверенные варианты. Марина собрала отличную команду: фотографа, видеографа, флориста, музыкального сопровождения, ведущего, которая отработала на все 150%. Марина, надеюсь, у нас с Антоном будет еще много памятных событий с организацией которых нам понадобится твоя помощь! Так держать!

Анна и Михаил

Хотим выразить благодарность Марине Белей за организацию нашей свадьбы, за поддержку в нужный момент, за советы и идеи!
При всем желании и старании организовать свою свадьбу лучше, чем это сделает профессионал, который занимается этим ежедневно, не выйдет.
Вы творческий, душевный и внимательный профессионал, и мы очень рады, что выбрали именно ВАС!
Успехов и процветания!
Михаил и Анна
19 октября 2013г.
Оставить отзыв